KAYA OTO KİRALAMA ?

Kaya Oto Kiralama Bursa’da 2006 yılından beri araç kiralama hizmeti veren, güvene dayalı Bursa’da bu işi ilk yapan firmalardan biridir. 2019 Yılında Beşevler Ofisimizde hizmet vermeye devam etmektedir. Birşeyler Kişilere ve Kurumsal Firmalara araç temini ve kiralama konusunda her türlü süreçte hizmetler vermekteyiz.

Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Devamını Oku
Yol Tarifi
Hemen Ara